pnevmoclub
phone + 380734764444 address м. Київ, вул. Миколи Трублаїні 38А mail https://t.me/pnevmoclub
UA RU

Пневмопідвіска BMW

BMW

Німецький автовиробник BMW комплектує пневматичною підвіскою автомобілі 5, 7, Х5, Х6, Х7 серій. На автомобілях BMW можна зустріти як двоконтурні (пневма встановлена тільки на задній осі) так і чотириконтурні типи підвісок. Автомобільна підвіска являє собою систему підресорювання, що складається з деталей, що з'єднують кузов автомобіля з дорогою. 

Головна перевага пневмопідвіски BMW – перехід на платформу CLAR – повноцінна пневмопідвіска всіх чотирьох коліс! Базовий дорожній просвіт у машин на пружинах та на пневмі однаковий – 214 міліметрів, але при виїзді на погану дорогу на машинах з пневматичною підвіскою його можна збільшити на 4 сантиметри. А якщо електроніка відчує, що машина чіпляє дном нерівності або застрягла, то кузов підніметься на додаткові 3 сантиметри – до значних 284 міліметрів! Завдяки цій системі водій може вибирати різні режими водіння, що змінюють характеристики підвіски, демпфування та інші параметри, щоб адаптувати автомобіль до переваг та дорожніх умов. Пневматичною називають вид підвіски, в якій пневмоелементи регулюють дорожній просвіт, або кліренс, підтримуючи кузов в певному положенні щодо дорожнього полотна. Пневмоелемент є герметичною камерою, наповнену повітрям. Використовується найчастіше в авто преміум-класу і позашляховиках. Її відрізняють високі показники комфортабельності.

Характеристики пневмопідвіски БМВ

Історія пневмопідвіски на БМВ налічує не один десяток років. За цей час вона довела свою практичність і витривалість. Навіть при низьких температурах вони не розчаровують. У деяких автомобільних марок в зимовий період вибухають пневмобалона, в БМВ цієї проблеми не існує. В штатній комплектації деяких моделей БМВ пневмопідвіска може не враховуватися, в такому випадку пневмоелементи можна встановити після покупки машини.

Основні компоненти пневмопідвіски БМВ

Чьотирехконтурна підвіска є найбільш функціональною. Основними її компонентами є:

  • Пневматичні елементи, пневмоподушки, завдання яких полягає в тому, щоб компенсувати навантаження, пов'язані з нерівностями дороги;
  • Ресивер, що накопичує стиснене повітря;
  • Компресор, що забезпечує повітрям під певним тиском;
  • Датчики регулювання рівня виконують функцію контролю над висотою кузова, якістю дорожнього полотна;
  • Система управління, використовуючи отримані дані, регулює положення кузова.

Пневмостійка на БМВ має можливість вибору одного з чотирьох режимів, що значно полегшує керування автомобілем.

Як працює пневмопідвіска в моделях BMW

Пневматична підвіска в моделях BMW є передовою системою, що використовує стиснене повітря для підтримки та регулювання висоти автомобіля, а також для забезпечення комфорту при русі та відмінних характеристик керованості. Ця система заснована на кількох ключових компонентах, які працюють разом для забезпечення оптимальної поведінки автомобіля на різних типах доріг та в різних умовах.

Замість традиційних пружин у пневматичній підвісці використовуються повітряні подушки, наповнені стисненим повітрям. Подушки розташовані на кожному колесі автомобіля і можуть індивідуально регулюватися, щоб адаптувати висоту автомобіля до умов водіння та уподобань водія. У системі пневматичної підвіски BMW повітря стискається компресором підвіски та подається до пневматичних ресор. Компресор відповідає за підтримання належного тиску повітря у системі, що дозволяє контролювати висоту автомобіля.

Робота пневмопідвіски в моделях BMW забезпечує відмінний контроль над автомобілем, кращу стійкість на дорозі, а також підвищує комфорт водіння, особливо на нерівних поверхнях. Ця система дозволяє регулювати висоту автомобіля, що полегшує посадку та висадку з автомобіля, а також регулювання рівня підвіски в залежності від завантаження автомобіля. Це інноваційне рішення, що підвищує рівень розкоші та комфорту у моделях BMW.

Причини поломок і профілактика роботи пневмопідвісок

Завжди хочеться, щоб машина рідше ламалася. Проте, це трапляється, особливо якщо мова йде про старі автомобілі. Пневмоподушки BMW не викликають побоювань при покупці машини з пробігом менше 100 тис. км. Більший пробіг вимагає адаптації. Процес необхідний і не витратний за часом.

З метою профілактики слід вимивати бруд з рукавів пневматичного балона, з-під складки пневмокамери. Можна купити спеціальну змазку, яка не вбирає бруд. Це підвищує експлуатаційні характеристики і дозволяє пневмобалонам працювати на суху. Існують захисні склянки, які встановлюють, щоб виключити забруднення. Обов'язково потрібно стежити за цілісністю захисних елементів.

Якщо пневмобалон БМВ втрачає рівень, то це говорить про те, що передні або задні стійки вимагають заміни. Міняють обов'язково в парі, економити тут не вийде. В іншому випадку незабаром все одно доведеться міняти другий, до того ж додається ризик поломки компресора. Комплектуючі пневмопідвіски від виробника на pnevmoclub.com.ua відрізняються доступною ціною.

Заміна подушки пневмопідвіски БМВ відбувається через зношування амортизаторів. Масло потрапляє на захисний рукав і роз'їдає його. В результаті підвіска повністю виходить з ладу. Купити пневмобалони БМВ в Україні нескладно, магазин забезпечує доставку в будь-яке місто.