pnevmoclub
phone + 380734764444 address м. Київ, вул. Миколи Трублаїні 38А mail https://t.me/pnevmoclub
UA RU

Пневмопідвіска Land Rover

Виробники автомобілів Land Rover практично всі свої моделі оснащують пневматичною підвіскою, що дозволяє забезпечити максимальний комфорт водію та пасажирам. Дана система регулює кліренс, завдяки чому транспортний засіб без особливих зусиль долає будь-які перешкоди на дорозі, а також дозволяє рухатися без дорожнього покриття. Не менш важливим є факт зручної посадки та висадки з автомобіля.

Автомобілі Land Rover відносяться до елітного сегменту т/с, що має на увазі наявність сучасних систем, керованих електронікою. Пневматична підвіска також контролюється за допомогою спеціального блоку, що входить до її складу. На жаль, навіть найякісніші механізми стають непридатними. Наслідком є поломка всієї пневматичної системи, про що повідомляє світлодіод, що відповідає за справність пневмопідвіски. Визначити справжню причину помилки можна за допомогою повної діагностики, але можна і проаналізувати рівень кліренсу і можливість ним керувати.

Відмінна прохідність Ленд Ровера, обумовлена системою адаптації автомобіля до будь-якого дорожнього покриття (Terrain Response), додатково обладнаної режимом Adaptive Dynamics, який підвищує контроль проходження поворотів та гальмування при високій швидкості руху, дозволяє водію спокійно та комфортно почуватися на будь-якій дорозі.

На цій сторінці нашого магазину можна замовити пневмоподушки, пневмокомпресор Ленд Ровер з доставкою в будь-яке місто України. Ці деталі є важливою частиною пневматичної підвіски машини, їхнє основне призначення – нелінійна корекція жорсткості системи. Саме завдяки пневмоподушкам стає можливою керована зміна кліренсу, збереження стійкості при нахилі та настроювання положення підвіски. У нашому асортименті представлені запчастини перевірених виробників, можна купити оригінал або підібрати якісний аналог.

Особливості пневмопідвіски Land Rover

На сучасних моделях цього виробника встановлюється система EAS з електронним керуванням, яка зберігає частоту коливань машини незалежно від режиму налаштувань. Завдяки цьому пневматична підвіска забезпечує плавний хід авто, постійне положення кузова та правильний напрямок роботи світлотехнічних пристроїв. Для визначення висоти використовується комплекс із 4 датчиків з потенціометрами поворотного типу, а електронний блок керує клапанами для підкачування або спуску повітря. Доступні режими підвіски автомобіля:
 • Нормальне розташування кузова;
 • знижене положення для їзди швидкісними трасами (нижче попереднього показника на 2,5 см);
 • Посадкове (спуск на 6,5 см для зручнішого розміщення водія та пасажирів у салоні);
 • Підвищене (підйом на 4 см);
 • Висока (піднятий кузов на 7 см).

Основні компоненти пневмопідвіски Ленд Ровер

Чотириконтурна підвіска найбільш функціональна. Основними її компонентами є :
 • Пневматичні елементи, пневмоподушки, завдання яких у тому, щоб компенсувати навантаження, що з нерівностями дороги;
 • Ресивер, що накопичує стиснене повітря;
 • Компресор, що забезпечує повітря під певним тиском;
 • Датчики регулювання рівня виконують функцію контролю над висотою кузова, якістю дорожнього полотна;
 • Система керування, використовуючи отримані дані, регулює положення кузова.
 • Пневмостійка Land Rover має можливість вибору одного з чотирьох режимів, що значно полегшує керування автомобілем.

Як працює пневмопідвіска у моделях Land Rover

Пневматична підвіска в моделях LR є передовою системою, що використовує стиснене повітря для підтримки та регулювання висоти автомобіля, а також для забезпечення комфорту при русі та відмінних характеристик керованості. Ця система заснована на декількох ключових компонентах, що працюють разом для забезпечення оптимальної поведінки автомобіля на різних типах доріг та різних умовах.

Замість традиційних пружин у пневматичній підвісці використовуються повітряні подушки, наповнені стисненим повітрям. Подушки розташовані на кожному колесі автомобіля і можуть індивідуально регулюватися, щоб адаптувати висоту автомобіля до умов водіння та уподобань водія. У системі пневматичної підвіски Land Rover повітря стискається компресором підвіски та подається до пневматичних ресор. Компресор відповідає за підтримання належного тиску повітря у системі, що дозволяє контролювати висоту автомобіля.

Робота пневмопідвіски в моделях Land Rover забезпечує відмінний контроль за автомобілем, кращу стійкість на дорозі, а також підвищує комфорт керування автомобілем, особливо на нерівних поверхнях. Ця система дозволяє регулювати висоту автомобіля, що полегшує посадку та висадку з автомобіля, а також регулювання рівня підвіски в залежності від завантаження автомобіля. Це інноваційне рішення підвищує рівень розкоші та комфорту у моделях Land Rover.

Причини поломок та профілактика роботи пневмопідвіски LR

Завжди хочеться, щоб машина рідше ламалася. Однак це трапляється, особливо якщо йдеться про вживані автомобілі. Пневмоподушки Land Rover не викликають побоювань при покупці машини з пробігом не більше 100 тис. км. Більший пробіг потребує адаптації. Процес необхідний і витратний за часом.

З метою профілактики слід вимивати бруд із рукавів пневматичного балона з-під складки пневмокамери. Можна купити спеціальне мастило, яке не вбирає бруд. Це підвищує експлуатаційні характеристики та дозволяє пневмобалонам працювати на суху. Є захисні склянки, які встановлюють, щоб унеможливити забруднення. Обов'язково слідкуйте за цілісністю захисних елементів.

Якщо пневмобалон Ленд Ровер втрачає рівень, це говорить про те, що передні або задні стійки потребують заміни. Змінюють обов'язково у парі, заощаджувати тут не вийде. В іншому випадку незабаром все одно доведеться міняти другий, до того ж додається ризик поломки компресора. Пневмопідвіски від виробника на pnevmoclub.com.ua відрізняються доступною ціною.

Заміна подушки пневмопідвіски Ленд Ровер відбувається через знос амортизаторів. Олія потрапляє на захисний рукав і роз'їдає його. В результаті підвіска повністю виходить з ладу. Купити пневмобалони Land Rover в Україні нескладно, магазин забезпечує доставку в будь-яке місто.