pnevmoclub
phone + 380734764444 address м. Київ, вул. Миколи Трублаїні 38А mail https://t.me/pnevmoclub
UA RU

Пневмопідвіска Jeep

Американський автовиробник Jeep комплектує пневматичною підвіскою автомобілі Jeep Grand Cherokee с першого по четвертого покоління. На автомобілях Jeep можна зустріти як двоконтурні (пневма встановлена тільки на задній осі) так і чотириконтурні типи підвісок. Автомобільна підвіска являє собою систему підресорювання, що складається з деталей, що з'єднують кузов автомобіля з дорогою.

Дуже вдалим доповненням до пневмоподвіски служить нова система Selec-Terrain. Вона дозволяє водієві вибирати режими для досягнення оптимальних якостей при русі по дорогах і поза дорогами. Система координує до 12 різних систем, керуючих силовим агрегатом, гальмівною системою і підвіскою, включаючи управління дросельною заслінкою, перемиканням діапазонів автоматичної коробки передач, передачами роздавальної коробки, протівобуксовочной системою і системою динамічної стабілізації. Водій може вибрати один з п'яти режимів для отримання оптимальних ходових якостей на будь-яких дорогах і бездоріжжі: Sand/Mud (пісок/бруд), Sport (спорт), Auto (авто), Snow (сніг), Rock (камені). Пневматичною називають вид підвіски, в якій пневмоелементи регулюють дорожній просвіт, або кліренс, підтримуючи кузов в певному положенні щодо дорожнього полотна. Пневмоелемент є герметичною камерою, наповнену повітрям. Використовується найчастіше в авто преміум-класу і позашляховиках. Її відрізняють високі показники комфортабельності.

Характеристики пневмопідвіски Jeep

Історія пневмопідвіски на Джип налічує не один десяток років. За цей час вона довела свою практичність і витривалість. Навіть при низьких температурах вони не розчаровують. У деяких автомобільних марок в зимовий період вибухають пневмобалона, в Джип цієї проблеми не існує. В штатній комплектації деяких моделей Джип пневмопідвіска може не враховуватися, в такому випадку пневмоелементи можна встановити після покупки машини.

Основні компоненти пневмопідвіски Джип

Чьотирехконтурна підвіска є найбільш функціональною. Основними її компонентами є:

  • Пневматичні елементи, пневмоподушки, завдання яких полягає в тому, щоб компенсувати навантаження, пов'язані з нерівностями дороги;
  • Ресивер, що накопичує стиснене повітря;
  • Компресор, що забезпечує повітрям під певним тиском;
  • Датчики регулювання рівня виконують функцію контролю над висотою кузова, якістю дорожнього полотна;
  • Система управління, використовуючи отримані дані, регулює положення кузова.

Пневмостійка на Джип має можливість вибору одного з чотирьох режимів, що значно полегшує керування автомобілем.

Як працює пневмопідвіска Jeep

Пневматична підвіска в моделях Jeep є передовою системою, що використовує стиснене повітря для підтримки та регулювання висоти автомобіля, а також для забезпечення комфорту при русі та відмінних характеристик керованості. Ця система заснована на кількох ключових компонентах, які працюють разом для забезпечення оптимальної поведінки автомобіля на різних типах доріг та в різних умовах.

Замість традиційних пружин у пневматичній підвісці використовуються повітряні подушки, наповнені стисненим повітрям. Подушки розташовані на кожному колесі автомобіля і можуть індивідуально регулюватися, щоб адаптувати висоту автомобіля до умов водіння та уподобань водія. У системі пневматичної підвіски Jeep повітря стискається компресором підвіски та подається до пневматичних ресор. Компресор відповідає за підтримання належного тиску повітря у системі, що дозволяє контролювати висоту автомобіля.

Робота пневмопідвіски в моделях Jeep забезпечує відмінний контроль над автомобілем, кращу стійкість на дорозі, а також підвищує комфорт водіння, особливо на нерівних поверхнях. Ця система дозволяє регулювати висоту автомобіля, що полегшує посадку та висадку з автомобіля, а також регулювання рівня підвіски в залежності від завантаження автомобіля. Це інноваційне рішення, що підвищує рівень розкоші та комфорту у моделях Jeep.

Причини поломок і профілактика роботи пневмопідвісок

Завжди хочеться, щоб машина рідше ламалася. Проте, це трапляється, особливо якщо мова йде про старі автомобілі. Пневмоподушки Jeep не викликають побоювань при покупці машини з пробігом менше 100 тис. км. Більший пробіг вимагає адаптації. Процес необхідний і не витратний за часом.

З метою профілактики слід вимивати бруд з рукавів пневматичного балона, з-під складки пневмокамери. Можна купити спеціальну змазку, яка не вбирає бруд. Це підвищує експлуатаційні характеристики і дозволяє пневмобалонам працювати на суху. Існують захисні склянки, які встановлюють, щоб виключити забруднення. Обов'язково потрібно стежити за цілісністю захисних елементів.

Якщо пневмобалон Jeep втрачає рівень, то це говорить про те, що передні або задні стійки вимагають заміни. Міняють обов'язково в парі, економити тут не вийде. В іншому випадку незабаром все одно доведеться міняти другий, до того ж додається ризик поломки компресора. Комплектуючі пневмопідвіски від виробника на pnevmoclub.com.ua відрізняються доступною ціною.

Заміна подушки пневмопідвіски Джип відбувається через зношування амортизаторів. Масло потрапляє на захисний рукав і роз'їдає його. В результаті підвіска повністю виходить з ладу. Купити пневмобалони Джип в магазині Pnevmoclub не складно, магазин забезпечує доставку в будь-яке місто.