pnevmoclub
phone + 380734764444 address м. Київ, вул. Миколи Трублаїні 38А mail https://t.me/pnevmoclub
UA RU

Пневмопідвіска Porsche

Для забезпечення комфорту руху всі моделі автомобілів Porsche комплектуються пневматичною підвіскою. Вона в лічену мить змінює кліренс авто, що збільшує прохідність і поліпшує керування транспортним засобом.

Особливості пневмопідвіски автомобілів Porsche

Головна особливість пневмопідвіски авто цієї марки - одночасне забезпечення максимального комфорту і спортивності. Конструктивно вузол складається з декількох елементів:

  • Пневмобалон;
  • Компресор;
  • Ресивер;
  • Датчики;
  • Електроклапани;
  • Керуючий блок.

Пневмостійки Porsche конструктивно відрізняються від аналогічних комплектуючих інших автовиробників: пневмобалони Порше мають не одну, а три повітряних камери. Це забезпечує широкий діапазон регулювань жорсткості пневморессор.

Електронний блок управління пневмопідвіскою Порше в реальному часі аналізує стан дорожнього покриття і стиль водіння. Залежно від отриманих даних система автоматично регулює жорсткість пневмобалонів на кожному колесі автомобіля. В результаті забезпечується максимальна стійкість, динаміка і плавність ходу.

Конструкторам бренду вдалося добитися високої чіткості і швидкості реагування пневмопідвіски на дорожні нерівності. Пневмоподушка Porsche змінює жорсткість протягом декількох мілісекунд.

Причини поломки пневматичної підвіски Порше

Несправності пневмопідвіски - часта причина відвідування автосервісу. Це пов'язано з тим, що пневматичні подушки піддаються негативному впливу вологи і дорожньої бруду. Вони швидко зношуються і починають пропускати повітря.

Причиною поломки також може стати неякісне дорожнє покриття. Звичка проїжджати нерівності на дорозі на високій швидкості рано чи пізно призводить до механічних пошкоджень компресора, пневмобалонів і інших елементів системи.

Де купити пневмобалони на Porsche?

Інтернет-магазин pnevmoclub.com.ua запрошує купити пневмоподушки на автомобіль Порше за оптимальними цінами. В наявності є передні і задні пневмобалони на це авто різних моделей і року випуску. Всі деталі забезпечені докладним описом і фото.

У продажу представлені якісні запчастини-аналоги перевірених виробників. За своїми характеристиками вони практично не поступаються оригіналам і є кращими в своїй ціновій категорії.

Клієнти магазину pnevmadoc.com.ua отримують цілий ряд переваг:

  • Широкий асортимент комплектуючих;
  • Вигідні цінові пропозиції;
  • Гарантія без обмеження пробігу.