pnevmoclub
phone + 380734764444 address м. Київ, вул. Миколи Трублаїні 38А mail https://t.me/pnevmoclub
UA RU

Пневмопідвіска Tesla

Пневмопідвіска Tesla забезпечує високий рівень комфорту при русі автомобіля. Принципова відмінність від звичайної автомобільної підвіски полягає у відсутності в ній пружин, торсіонів і ресор. Функцію гасіння вібрацій виконують пневмоподушки (пневмобалони) - пружні елементи, наповнені стисненим повітрям.

Пневматична підвіска:

  • Ефективно поглинає всі нерівності дорожнього покриття;
  • Збільшує прохідність авто в умовах бездоріжжя;
  • Дозволяє регулювати кліренс;
  • Підтримує задану висоту кузова над дорожнім покриттям;
  • Забезпечує плавність ходу.

Конструктивні особливості пневмотічної підвіски Tesla

Пневмопідвіска Tesla являє собою складний високотехнологічний комплекс механізмів і вузлів. Її пневмобалони заповнені повітрям, який приймає на себе коливальні рухи і вібрації. Конструктивно пневмоподушка на Tesla може бути виконана окремо або входити до складу пневмостойкі передньої і задньої підвіски.

Компресор забезпечує подачу стисненого повітря в подушки пневмопідвіски Tesla. Він складається з електродвигуна, осушувача повітря та електромагнітних клапанів. Подача повітря в пневмобалон здійснюється через ресивер. Це металевий резервуар-накопичувач, який зберігає запас стислих газів.

Система управління пневмопідвіскою включає в себе електронний блок і датчики, які контролюють висоту автомобільного кузова, швидкість машини, тиск в балонах, інші показники. Дані від датчиків надходять в ЕБУ, який формує керуючі сигнали для реле компресора і ЕМ-клапанів.

Основні причини поломок пневмопідвіски

Слабким місцем пневматичної підвіски цього типу є пневмоподушки: на моделях цієї марки не передбачений захист пневматичних балонів від бруду, вологи, механічних пошкоджень.

В процесі експлуатації пневмостійки Tesla піддається постійному впливу пилу, води, дорожніх реагентів. Контакт з абразивними частинками і хімічно агресивним середовищем рано чи пізно призводить до розриву пневморукавів, пошкодження корпусу пневмоподушок.

Пневмобалон на Tesla нерідко виходить з ладу через проїзд дорожніх нерівностей на високій швидкості. Удари при попаданні колеса в яму, різкі повороти, замети знижують ресурс пневмоподушок і інших елементів пневматичної підвіски.

Переваги співпраці з магазином pnevmoclub.com.ua

Інтернет-магазин Pnevmoclub пропонує широкий асортимент подушок пневмопідвіски Tesla різних моделей і року випуску. У продажу представлені сертифіковані запчастини-аналоги, вони мають високу якість і коштують дешевше оригінальних комплектуючих.

Купити у нас пневмобалони - це зручно і вигідно:

  • Велика кількість пропозицій;
  • Лояльні ціни
  • Гарантія на весь товар без обмеження пробігу.

Ми забезпечуємо оперативну доставку запчастин в будь-який населений пункт України. Комплектуючі також можна забрати самовивозом в нашому магазині.